Akvarel, 43x29 cm. Signováno vpravo dole Leonard Rotter 1949. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1895 - 1963
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč