Leonard Rotter

305889. U kapucínů

popis: Akvarel, 43x29 cm. Signováno vpravo dole Leonard Rotter 1949. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1963

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

dražba ukončena: 19.08.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo