Leopold Parma

304945. Luční kvítí

popis: Olej na kartonu, 49x43 cm. Signováno vpravo dole L. Parma. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:16:10

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč