Olej na plátně, 33x42 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám poškozen Malba mírně poškozena.
Pozn.: Přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře.
o autorovi: 1826 – 1890
Český malíř a soukromý učitel malby, vystudoval pražskou Akademii (figurální malbu a krajinomalbu), studoval i v Düsseldorfu a v Mnichově. Maloval romantické a pitoreskní krajiny, byl členem Jednoty umělců výtvarných, Krasoumné jednoty a Umělecké besedy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 850 000 Kč