Libor Šmejkal - Cesta poznání

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

62602. Cesta poznání
Dražba ukončena:29.07.2021 21:06:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč