Libor Šmejkal - Co je mezi námi lásko

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2026. Nerámováno.

Pozn.: Obraz zachycuje křehké napětí mezi dvěma lidmi ve chvíli, kdy ještě všechno není vysloveno. Geometrická stylizace rozkládá emoce na barvy a plochy, ale cit zůstává syrový a přímý. Každý divák si do prostoru mezi nimi dosadí vlastní příběh. Originální dílo, které funguje silně v interiéru a nepřehlédnutelně na stěně. Vhodné pro sběratele, kteří hledají obraz s emocí, ne dekoraci. Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

certifikát
154339. Co je mezi námi lásko
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč