Libor Šmejkal - Kopretiny

Olej na plátně, 80x60 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

99406. Kopretiny
Dražba ukončena:27.07.2023 22:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč