Olej na plátně, 100x100 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2025. Nerámováno.
Pozn.: Žena prochází městem, které je složené z barev, nikoli z hmoty. Déšť ji nezastavuje – spíš odlehčuje. Průsvitnost těla naznačuje, že nejde o konkrétní osobu, ale o stav bytí: lehkost, otevřenost a schopnost projít světem bez obrany. Obraz pracuje s jemnou melancholií, ale zároveň s pocitem vnitřního míru. Přiložen certifikát pravosti díla.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.