Libor Šmejkal - Milostná poezie

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

88928. Milostná poezie
Dražba ukončena:26.01.2023 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč