Libor Šmejkal - Po jarním dešti

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

112942. Po jarním dešti
Dražba ukončena:28.03.2024 20:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč