Libor Šmejkal - Po paprscích slunce

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

93069. Po paprscích slunce
Dražba ukončena:26.04.2023 21:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč