Libor Šmejkal - Romance

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

78907. Romance
Dražba ukončena:29.06.2022 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč