Libor Šmejkal - Rusalka

Nejdelší strana: 102 cm

Olej na plátně, 102x70 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2013. Rámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

93231. Rusalka
Dražba ukončena:27.04.2023 21:36:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč