Libor Šmejkal - Slavnost

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

73061. Slavnost
Dražba ukončena:24.02.2022 22:09:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč