Libor Šmejkal

52854. Zasněná

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2016. Nerámováno.

o autorovi: 1968
Narodil se se v Ostrově nad Ohří. Byl žákem rusko-německé umělkyně Iriny Friesen. Ve své tvorbě se z počátku věnoval portrétní malbě, poslední dobou se zabývá objevováním nových technik pro jeho způsob vyjádření reality. Vystavoval v Německu, Praze a Karlových Varech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč