Libor Šmejkal - Zasněná

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2016. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

52854. Zasněná
Dražba ukončena:25.11.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč