Libuše Glosová

307669. Bílý šeřík

popis: Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Glosová L. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč