Lubomír Mecl - Podzimní den

Olej na sololitu, 60x64 cm. Signováno vpravo dole. L. Mecl. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1922 – 1999

Lubomír Mecl
307418. Podzimní den
Dražba ukončena:25.01.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč