Lubomír Mecl

307418. Podzimní den

popis: Olej na sololitu, 60x64 cm. Signováno vpravo dole. L. Mecl. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.01.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč