Lubosh Valenta - Morning Bath

Akryl na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole Lubosh 24. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Přiložen autorský certifikát.

o autorovi: 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

vydraženo certifikát
112957. Morning Bath
Dražba ukončena:28.03.2024 21:15:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč