Lucien Gautier - Benátky

Lept, 19x25 cm. Signováno vlevo dole v tisku Lucien Gautier. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Lucien Gautier
307747. Benátky
Dražba ukončena:05.03.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč