Lucien Gautier

307747. Benátky

popis: Lept, 19x25 cm. Signováno vlevo dole v tisku Lucien Gautier. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.03.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč