Olej na kartonu, 9x11,5 cm. Signováno vlevo dole Cargnel. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 25 cm
o autorovi: 1903 – 1998 Italský malíř.