Ludmila Businská - Soubor 2 prací: Červinky, Sýkorky

2x akvarel, 28x19 cm, 31x21 cm. Obě monogramovány LB, vzadu signovány Ludmila Businská. Volné listy.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1961.
Autorka se na poli výtvarného umění pohybuje spíše extensivně, avšak má za sebou rozsáhlou práci perokresbou v oblasti botanické ilustrace v odborné literatuře. S tím, jak přechází na práci s akvarelem, získává i několik významných ocenění ve výtvarných soutěžích pořádaných společností Botany.cz a časopisem Myslivost. Své akvarely i perokresby několikrát samostatně vystavovala. Z poslední doby si považuje přijetí svých prací do mezinárodní přehlídky současného akvarelu pořádaného Novohradským muzeem a galerií v Lučenci. Pro svá témata se obvykle obrací k přírodě, vnímá její křehkost a zranitelnost.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

Ludmila Businská
46925. Soubor 2 prací: Červinky, Sýkorky
Dražba ukončena:15.07.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč