Olej na plátně, 72x52 cm. Signováno vpravo dole Míla Janovská. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1907 – po r. 1953?
Malířka. Studovala na AVU v Praze u V. Nechleby. Věnovala se portrétní tvorbě, malovala květiny a zátiší. Vystavovala s SVU Mánes a s výtvarnou skupinou Tvorba, jejíž byla členkou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč