Ludmila Janovská - Koroptve

Olej na plátně, 72x52 cm. Signováno vpravo dole Míla Janovská. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1907 – po r. 1953?
Malířka. Studovala na AVU v Praze u V. Nechleby. Věnovala se portrétní tvorbě, malovala květiny a zátiší. Vystavovala s SVU Mánes a s výtvarnou skupinou Tvorba, jejíž byla členkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

Ludmila Janovská
107018. Koroptve
Dražba ukončena:13.12.2023 22:04:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč