Ludmila Jiřincová

45906. Motýl na pařezu

popis: Litografie, 30x37 cm. Signováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

zbývá: 16 dnů, 7 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč