Ludvík Červinka - Ve vsi

Olej na plátně, 36x31 cm. Signováno vpravo dole Červinka 09. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1961
Narodil se v Kolíně. Malířské vzdělání získal u Ferd. Engelmüllera a Al. Kalvody. Byl ředitelem státní odborné školy a ústavu učitelek v Kolíně. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě.

Ludvík Červinka
49116. Ve vsi
Dražba ukončena:30.09.2020 20:00:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč