Olej na plátně, 36x31 cm. Signováno vpravo dole Červinka 09. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1872 - 1961
Narodil se v Kolíně. Malířské vzdělání získal u Ferd. Engelmüllera a Al. Kalvody. Byl ředitelem státní odborné školy a ústavu učitelek v Kolíně. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě.