Ludvík Červinka

49116. Ve vsi

popis: Olej na plátně, 36x31 cm. Signováno vpravo dole Červinka 09. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1961
Narodil se v Kolíně. Malířské vzdělání získal u Ferd. Engelmüllera a Al. Kalvody. Byl ředitelem státní odborné školy a ústavu učitelek v Kolíně. Ve svétvorbě se věnoval krajinomalbě.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:00:31

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč