Ludvík Makovec - Mořský příboj

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Lud. Makovec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1989
Akademický malíř.

305591. Mořský příboj
Dražba ukončena:19.07.2020 20:07:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč