Olej na plátně fixovaném na kartonu, 53x43 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu neutorský přípis Ludwig Freiheit.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1876 – 1915 Rakouský malíř