Luigi Kasimir - Před chrámem

Lept, 58x44 cm. Signováno dole uprostřed Luigi Kasimir. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1881 – 1962
Rakouský grafik a malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč

17143. Před chrámem
Dražba ukončena:28.03.2018 18:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč