Luigi Kasimir - V římských ruinách

Lept, 69x45 cm. 47/150. Signováno vpravo dole Luigi Kasimir. Rám, sklo.

Pozn.: Papír v krajích mírně poškozen.

o autorovi: 1881 – 1962
Rakouský grafik a malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč

34680. V římských ruinách
Dražba ukončena:19.09.2019 21:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč