Luis Leopold Boilly - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 30x23 cm. Signováno vlevo dole L. Boilly 1827. 2x pasparta.

Pozn.: Papír a pasparty mírně poškozeny.

Luis Leopold Boilly
44447. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2020 20:49:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč