Olej na sololitu. 50x36 cm. Signováno vpravo dole E. A. Longen. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Domalovaný tisk, 37x21 cm. Signováno vlevo dole v tisku L. Max Ehrler. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.