Lumír Nedvídek - Před zátahem

Olej na překližce, 23x35 cm. Monogramováno vlevo dole LN. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

306762. Před zátahem
Dražba ukončena:01.12.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč