M. Dostál - Luční kvítí v malovaném džbánku

Olej na plátně, 72x55 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

88292. Luční kvítí v malovaném džbánku
Dražba ukončena:01.01.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč