M. Kazdová - Soubor 3 litografií a 1 kresby

3x litografie, 1x kresba, od 11x7 do 17x12 cm. Všechny 4 práce v jednom rámu. 3x signováno M. Kazdová. Rám, sklo.

M. Kazdová
45968. Soubor 3 litografií a 1 kresby
Dražba ukončena:10.06.2020 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo