M. Kozáková - Odpočívající babička

Olej na kartonu, 47x31 cm, signováno vpravo dole M. Kozáková 1917, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

3693. Odpočívající babička
Dražba ukončena:27.01.2016 22:35:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč