Milan Kraus - Půl akt

Olej na plátně, 21x22 cm. Signováno vpravo dole M. Kraus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Žák Jakuba Obrovského.

304819. Půl akt
Dražba ukončena:16.05.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč