Malina - Bludiště

Kombinovaná technika, 30x30 cm. Signováno vpravo dole Malina 92. Rámováno

Pozn. Mírně poškozeno.

Malina
307406. Bludiště
Dražba ukončena:24.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč