Malina

307406. Bludiště

popis: Kombinovaná technika, 30x30 cm. Signováno vpravo dole Malina 92. Rámováno

Pozn. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 24.01.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč