Mařákova škola - Romantická krajina

Olej na kartonu, 40x51 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Mařákova škola
54732. Romantická krajina
Dražba ukončena:27.01.2021 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč