Mariane Richter - Madame

Litografie, 27x38 cm. Signováno vpravo dole Mariane Richter. Rám, pasparta, sklo.

Mariane Richter
19312. Madame
Dražba ukončena:17.05.2018 20:41:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč