Olej na plátně fixováno na překližce,70x50 cm. Signováno vpravo dole Galimbertová. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.
o autorovi: 1880 - 1951
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.