Marie Jirmanová - Vzkříšení

Olej na sololitu, 63x53 cm. Monogramováno vpravo dole JM. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1955
Malířka. Pedagogicky působí v uměleckých oborech ve východních Čechách a na Moravě.

75662. Vzkříšení
Dražba ukončena:10.04.2022 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč