Olej na sololitu, 63x53 cm. Monogramováno vpravo dole JM. Rámováno.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1955 Malířka. Pedagogicky působí v uměleckých oborech ve východních Čechách a na Moravě.