Marie Schellerová - Václavská ulice pod Emauzským klášterem

Kombinovaná technika, 17x23, signováno vpravo dole Marie Schellerová 1901, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

10849. Václavská ulice pod Emauzským klášterem
Dražba ukončena:01.06.2017 20:53:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:500 Kč