Martin Ševčík - Akhal - Teke

Lavírovaná olejomalba na ACP panelu, 70x50 cm. Monogramováno vlevo dole MS. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

Martin Ševčík
101556. Akhal - Teke
Dražba ukončena:28.09.2023 21:32:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 28.09.2023 21:29:15 12953