Martina Kulatá - Už se tě nebojím

Akryl na plátně, 60x50 cm. Monogramováno vpravo dole M. K. 23. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Pochází z města Rakovník, kde v současné době i žije. Je samoukem, kresbě se věnuje od dětství, malbě se věnuje od roku 2021. Maluje akrylovými barvami na plátno. Inspiraci pro malbu získává v průběhu malby, kdy konkrétní postavy, příběh, scenérie nachází v prvotních barevných vrstvách obrazu. Její tvorba má často pohádkový, až snový nádech. Tvorba autorky se neustále vyvíjí.

108466. Už se tě nebojím
Dražba ukončena:01.02.2024 21:09:16
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč