Marton - Vesnice pod sněhem

Olej na plátně, 59x79 cm, signováno vlevo dole Marton, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

4101. Vesnice pod sněhem
Dražba ukončena:30.03.2016 21:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč