Maryša Neubertová - Stromy u vody

Olej na plátně, 50x60 cm, signováno vpravo dole Maryša Neubertová, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1899 - 1976

17351. Stromy u vody
Dražba ukončena:28.03.2018 21:54:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč