Matěj Motyčka - V šantánu u muziky

Kombinovaná technika, 70x50 cm. Signováno vpravo dole M. Motyčka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1960

63663. V šantánu u muziky
Dražba ukončena:26.08.2021 21:15:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč