Miroslav Matouš - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 40x59 cm, signováno vpravo dole Matouš, rám.

1920, Žďárky
Žák Mánesovy školy v Praze (1941-1945; prof. V. Sychra a V. Tittelbach). Poté studia na PedF v Praze (1945-1946; prof. Salcman). Věnoval se olejomalbě a kresbě pastelem. Náměty čerpal především v Českém středohoří. Zabýval se také grafikou a tvořil exlibris.

3477. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:26.11.2015 22:09:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč