Max Beckmann - Der Komponist

Linoryt, 25x20 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír dříve přehnut.

Nejdelší strana: 26 cm

o autorovi: 1884 – 1950
Německý malíř, kreslíř, grafik, sochař a spisovatel.

Max Beckmann
108667. Der Komponist
Dražba ukončena:07.01.2024 20:58:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč