Linoryt, 25x20 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír dříve přehnut.
Nejdelší strana: 26 cm
o autorovi: 1884 – 1950 Německý malíř, kreslíř, grafik, sochař a spisovatel.