Max Brünning - Zálevání květin

Suchá jehla, 32x22 cm. Signováno vpravo dole tužkou Max Brünning. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1968
Německý malíř a grafik.

26625. Zálevání květin
Dražba ukončena:17.01.2019 19:56:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč