Bronz, výška s podstavcem 53 cm. Signováno Pierre Collinet. Pozn.: Novodobý odlitek.
o autorovi: Max le Verrier 1891-1971 Francouzský sochař Pierre Collinet Francouzský sochař 1.pol.20.století