Max le Verrier a Pierre Collinet - Dívka v pohybu

Bronz, výška s podstavcem 53 cm. Signováno Pierre Collinet.

Pozn.: Novodobý odlitek.

o autorovi: Max le Verrier
1891-1971
Francouzský sochař

Pierre Collinet
Francouzský sochař
1.pol.20.století

Max le Verrier a Pierre Collinet
106457. Dívka v pohybu
Dražba ukončena:03.12.2023 20:53:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč