Max Liebermann ? - V zahradě

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 17x21 cm. Signováno vlevo dole M. Liebermann. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Autorství nepotvrzeno.

Max Liebermann ?
39044. V zahradě
Dražba ukončena:12.12.2019 23:16:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:21 000 Kč